Yurt Dışı Fuarlar

Her sektörden onlarca yurt dışı fuarı, Stern Tours ayrıcalıkları ile birleşerek ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Mobilyadan tekstile, lojistikten yapı ve inşaata, gıdadan kozmetiğe kadar ticari ortakları ve bireysel katılımcıları bir araya getiren; aynı zamanda hitap ettikleri sektörü domine eden yurt dışı fuarları sizleri bekliyor. Sektörel trendlerin ve yeniliklerin tanıtıldığı fuarlar sayesinde hem global gelişime tanık olmak hem de geleceği yakalamak mümkün hale geliyor. Öncü firmaların yeni ürün ve fikirlerini birebir inceleyebileceğiniz bu organizasyonlar, diğer yandan önemli isimlerle iletişim kurabilmenize ve ilham aldığınız fikirleri kendi işinize entegre edebilmenize ortam hazırlıyor.

Çin, Japonya, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya ve İsviçre’nin dahil olduğu pek çok ülke, gerek her yıl gerekse birkaç yılda bir, belirli tarihlerde düzenlenen ikonik fuarlara ev sahipliği yapıyor. Light+Building, Hannover Messe, ITB Berlin Turizm Fuarı gibi popüler Almanya fuarları başta olmak üzere; her yıl Çin’in Gangzhou şehrinde gerçekleşen CANTON İthal ve İhraç Ürünleri Fuarı, Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleşen JECWorld ve Japonya’nın Tokyo kentinde gerçekleşen Foodex Japan gibi sayısız fuar meraklıları ile buluşuyor. Sektörünüzdeki satış kanallarına erişim sağlamak, gündemdeki yenilikleri yakalamak ve kendinizi tanıtmak için siz de 2018 yurt dışı fuarları arasından temsil ettiğiniz etkinliğe katılım sağlayabilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursa olsun, yer almak istediğiniz yurt dışı fuar etkinliğine katılırken; uçak bileti, otel rezervasyonu, havaalanı transferi ve vize işlemi gibi ek detayları Stern Tours sayesinde düşünmenize gerek kalmıyor. Gidiş - dönüş uçak biletleriniz başta olmak üzere; tüm havaalanı transferlerinizi, konaklama yerinizi, rezervasyonlarınızı ve şehir turu planlamanızı sizler için tasarlayan Stern Tours, hiçbir pürüzle karşılaşmadan dilediğiniz fuara katılımı sağlamanızın önünü açıyor. Ekstra emek ve zaman isteyen vize işlemlerini sizleri temsilen yerine getiren Stern Tours, gieceğiniz ülke için gereken vize evraklarını da kısa sürede bir araya getiriyor.

2018 fuar listesi içerisinde yer alan onlarca fuar arasından katılım sağlamak istediğiniz etkinliği seçerek Stern Tours ile iletişime geçebilir ve alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgi edinerek heyecanla beklediğiniz fuara sorunsuz katılım sağlayabilirsiniz!