CANTON Guangzhou İthal ve İhraç Ürünleri Fuarı
Başlama Tarihi 15.04.2020
Bitiş Tarihi 05.05.2020
Ülke Çin
Şehir Guangzhou
Sektör İthalat İhracat

CANTON Guangzhou İthal ve İhraç Ürünleri Fuarı

1. Aşama : 15 - 19 Nisan 2020

2. Aşama : 23 - 27 Nisan 2020

3. Aşama : 1 - 5 Mayıs 2020

Çin İthalat ve İhracat Fuarı olarak da bilinen CANTON Fuarı, başladığı 1957 yılından bu yana devam ediyor. Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ile Guangdong Eyaleti Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Çin Dış Ticaret Merkezi tarafından organize edilen fuar, her baharda meraklısı ile buluşuyor. CANTON Fuarı, en uzun süre gerçekleşen fuar olmasının yanı sıra; en geniş ürün yelpazesini sunan, en büyük alıcı katılımının sağlandığı ve Çin'deki en büyük ticari ciroya sahip kapsamlı bir uluslararası ticaret olayı olma özelliği taşıyor.

61 yıllık reform ve yenilikçi gelişmenin ardından hiçbir kesintiye uğramadan süre gelen CANTON Fuarı, Çin'in dünyadaki ticaret bağlantısını güçlendirmesiyle ülkenin imajını ve gelişimini kanıtlıyor. Çin'in dış ticaret alanındaki büyüme stratejilerini uygulaması için örnek teşkil eden CANTON Fuarı, aynı zamanda Çinli işletmelerin uluslararası pazarı keşfetmeleri için mükemmel bir platform oluşturuyor. Dış ticaret sektörünün barometresi olarak kabul gören ve Çin fuar takvimi 2019 yılı içerisinde yer alan Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 51 bölümde sergilenecek 16 ürün kategorisine göre sıralanıyor. Özel işletmeler, fabrikalar, bilimsel araştırma kurumları, tamamen yabancı sermayeli şirketler ve dış ticaret şirketleri dahil olmak üzere 24.000'den fazla işletme fuarda boy gösteriyor.

Üç aşamadan oluşan CANTON Fuarı 2018 takvimine göre, her yıl olduğu gibi farklı tarihlerde ilgilisiyle buluşuyor. Fuarın ilk kısmının 15 – 19 Ekim 2019 tarihleri arasında, ikinci kısmının 23 – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında, üçüncü kısmının ise 31 Ekim - 4 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılması planlanıyor. İlk kısımda ürün grubunu; tüketici elektroniği, elektrik ürünleri, elektrikli ev aletleri, ışıklandırma sistemleri, enerji kaynakları, kimyasal ürünler, inşaat malzemeleri, makine ve yedek parçaları oluşturuyor. 23 – 27 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan ikinci kısımda ürün grubunu; tüketici malları, ev dekorasyon ürünleri, hediyeler ve oyuncaklar oluşturuyor. 31 Ekim - 4 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Çin Fuarı 2019 takviminin üçüncü kısmında ise tekstil ve konfeksiyon, ayakkabı, ofis malzemeleri, çantalar, rekreasyon ürünleri, ilaçlar, tıbbi cihazlar, sağlık ürünleri, yiyecek ve yerli üretimi gibi ürünler ele alınıyor.

Çin'in Guangzhou şehrinde, Canton Fair Complex adındaki fuar alanında ziyaretçilerini ağırlayacak olan bu büyük organizasyon, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar için de muhteşem iş fırsatları sunuyor. Siz de Çin Kanton fuarı 2019 için gün sayıyor, ancak katılımınız için gereken detaylarda boğulmak istemiyorsanız, fuar turizmi yapacak olanlara sağladığı hizmetler ile dikkat çeken Stern Tours'tan destek alabilirsiniz. Guangzhou fuar 2019 katılımınız için konaklama ve otel rezervasyonu, uçak bileti, vize, münferit tur ve havaalanı transfer hizmetlerini Stern Tours güvencesiyle alabilir, dünyanın en büyük fuarına sorunsuz bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Verdiğiniz telefon numarasından en kısa süre içerisinde aranacaksınız.