iSaloni Mobilya Fuarı
Başlama Tarihi 21.04.2020
Bitiş Tarihi 26.04.2020
Ülke İtalya
Şehir Milano
Sektör Mobilya ve Dekorasyon

iSaloni Mobilya Fuarı

Milano'da gerçekleşen iSaloni Milano Mobilya Fuarı, türünün en büyük örneği olan yıllık bir etkinlik olma özelliği taşıyor. Mobilya, aydınlatma ve diğer ev eşyaları kategorilerindeki en son tasarımları sergileyen fuar ayrıca 'Milano Salone' veya 'Milano Tasarım Haftası' olarak da anılıyor.

İlk Salone Internazionale del Mobile di Milano, 1961'de İtalyan mobilyalarını tanıtmak amacıyla gerçekleştirildi. 56 yıl sonra fuar, şimdi yaklaşık 2,500 küresel şirket, 700 tasarımcı ve 150'den fazla ülkeden katılan ortalama 270.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Nisan ayında gerçekleşen Milano Mobilya Fuarı, sürekli değişen ev tasarım dünyasına hükmeden neredeyse tüm tasarım trendlerinin tonunu belirliyor.

Nisan 2017'deki Milan Mobilya Fuarı'ndaki sergilere dayanarak öngörülen trendler iSaloni 2018 fuarında hayat buluyor. Bu yıl 59.su gerçekleşecek olan İtalya Mobilya Fuarı 2020, Fieramilano’da çeşitli bölümlere yayılan farklı sergilerden oluşuyor. Uluslararası Döşeme Aksesuarları Fuarı, "Klasik Mobilya Aksesuarları" ve "Tasarım Mobilya Aksesuarları" gibi iki temel temaya bölünüyor. Tasarım eğilimleri alanında en iyi bilgileri sunan bu organizasyonda, tasarıma ayrılmış yenilikçi bir görüntü alanı ve farklı iş yerlerini yeniden tasarlamak için yeni teknolojiler de sizleri bekliyor. Mutfak dolapları, ev eşyaları ve pişirme cihazlarındaki en son yeniliği tanıtan EuroCucina (Uluslararası Bienal Mutfak Sergisi) ve FTK (Mutfak için Teknoloji), fuarda boy gösteriyor. Banyo mobilyaları, duş ve sauna tezgahları, musluklar, jakuziler ve fayansların en iyisini sunan Uluslararası Banyo Sergisi de İtalya fuar 2018 kapsamında meraklıları ile buluşuyor.

Ticaret üyeleri için her gün sabahtan öğleden sonraya kadar ayrılan Salone, cumartesi ve pazar günleri giriş bileti ile halka açılıyor. 21 Nisan 2020 tarihinde özel bir açılış ile başlayacak olan fuarın, kokteyl partisi ve eşsiz bir sergi ile devam etmesi planlanıyor. Yeni iç tasarım fikirlerini kusursuz bir atmosferde sunan Milano Fuarı 2020 sayesinde; en iyi restoran tasarımlarına, eksiksiz bir ev dekoru için ilham alabileceğiniz fikirlere ve motivasyon artırıcı iş yeri tasarımlarına göz atabilir, İtalyan tasarımcılar ve büyük markalar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Mobilya modasına ait iç tasarım trendlerini gözler önüne seren bu etkinliğe misafir olarak katılmak ya da Milano Mobilya Fuarı katılımcıları arasında yer alarak sektöre yön vermek için harekete geçmeye hazırsanız, Milano seyahati planlamanızı Stern Tours ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz. 21 – 26 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan iSaloni Fuar katılımınız için konaklama ve otel rezervasyonu, uçak bileti, vize, münferit tur ve havaalanı transfer hizmetlerini Stern Tours güvencesiyle alabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Verdiğiniz telefon numarasından en kısa süre içerisinde aranacaksınız.